Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Nacpolsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Cieśle

Cieśle(Nacpolsk + 19 km)

480 000 zł133 m² 3 609,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Agencja Centrum oferuje do sprzedaży wolnostojący dom, pobudowany z drewna, z zachowaniem tradycyjnych zdobień w stylu Zakopiańskim! dom z 1987 r. zachowany w stanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Leoncin

Leoncin(Nacpolsk + 23 km)

780 000 zł20 048 m² 38,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż uroczo położona duża działka w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Powierzchnia 20 048 m2 Uzbrojona w prąd i wodę. Lokalizacja Wilków Polski, gmina Leoncin Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Miączyn

Miączyn(Nacpolsk + 17 km)

385 000 zł2 816 m² 129,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kup teraz i postaw swój dom nad Wisłą na wiosnę! Pięknie położona na skarpie, z widokiem na Wisłę, działka budowlana o powierzchni 2816 mkw z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł18 292 m² 19,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka Z własnym pasmem zadrzewień Z widokiem na wisłę! polecam na sprzedaż nieruchomość gruntową O powierzchni 18 292 m2, w zacisznej okolicy, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł218 000 m² 10,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży dużego gospodarstwa położonego w malowniczej i spokojnej wsi Cywiny Wojskie , w gminie Baboszewo , powiat płoński ,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 010 m² 79,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nie tylko dla Developera o powierzchni 3 010 m2. ( 43 x 75 ) sytuowana jest przy drodze asfaltowej oraz utwardzonej. Działka oddalona 35 km od Warszawy między Puszczą Kampinoską,.

Szczegóły ogłoszenia

356 900 zł3 569 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedna z kilku działek z podziału większego gruntu, położonych w powiecie nowodworskim gminie Leoncin miejscowości Secyminek. Działka w otulinie Kampinowskiego Parku w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Młodzieszyn(Nacpolsk + 24 km)

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - nowy dom jednorodzinny o powierzchni 150 m2, usytuowany na pięknej, ogrodzonej działce o powierzchni 1500 m2. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł63 939 m² 32,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki rolno-budowlano-usługową w miejscowości Szczytniki , gmina Załuski, tuż przy modernizowanej trasie S7. Powierzchnia działki jest pod planem mpzp 015 tym samym dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borowice

Borowice(Nacpolsk + 25 km)

299 000 zł58 100 m² 5,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker działka inwestycyjna (5,81 ha) pod restaurację / hotel mpzp borowice, gm. Bodzanów Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna nr 174/6 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Nacpolsk

Nacpolsk,mazowieckie

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka o powierzchni użytkowej 40 m usytuowany na 13 arowej działce. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w miejscowości Nacpolsk , należącej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nacpolsk

Nacpolsk,mazowieckie

445 000 zł85 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży oferujemy dom wolnostojący 85 m2, na 10-cio arowej zagospodarowanej działce w miejscowości Nacpolsk koło Płońska. Nieruchomość stanowi doskonałą alternatywę dla mieszkania. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nacpolsk

Nacpolsk,mazowieckie

389 000 zł42 500 m² 9,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

5,75ha przeliczeniowo a 4,25 ornych. Działka rolna z domem (siedlisko mieszkalne -prąd,woda) Osobny garaż oraz budynek gospodarczy.Gmina Naruszewo tylko 55 km od Warszawy .Miejscowość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij